Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, podaj swój adres e-mail.

Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 2Wszystkich: 75793

Kozia Górka - Szyndzielnia - Klimczok

Aktualności » Kozia Górka - Szyndzielnia - Klimczok

2014-02-11 17:02
  • schronisko na Szyndzielni
    schronisko na Szyndzielni

     W niedzielę 9.02.2014 r miał miejsce kolejny wyjazd zorganizowany przez Gminne Koło PTTK w Pawłowicach. Tym razem celem były trzy szczyty, położone w bezpośrednim sąsiedztwie Bielska-Białej – Kozia Górka, Szyndzielnia i Klimoczok. Naszą wędrówkę rozpoczęliśmy w Bystrej.
     Cała trasa liczyła około 14 kilometrów i planowana była na 5 godzin, jednak obecność aż trzech schronisk na trasie rajdu spowodowała, że można ją polecić nawet początkującym turystom, zwłaszcza przy tak pięknej pogodzie jaka panowała w niedzielę. Wędrując beskidzkimi szlakami mogliśmy rozkoszować się wspaniałymi widokami na okolice Bielska, Żywca i sąsiednie pasma górskie a nawet Tatry . Po tak miło i aktywnie spędzonym dniu w Beskidzie Śląskim powróciliśmy około 17.00 do Pawłowic.

     Już teraz zapraszamy na kolejne wycieczki. Najbliższy wyjazd 9 marca 2014r. Do Republiki Czeskiej – pasmo Ropicy i Jaworowego,  szczegóły na www.pttk.pawlowice.pl lub podczas dyżurów członków Zarządu w każdą 2 i 4 środę miesiąca w Gminnym Ośrodku Kultury w Pawłowicach.

  

Zadanie publiczne jest dotowane z budżetu Gminy Pawłowice.

Zarząd Koła PTTK Pawłowice

  • Dodaj link do:
  • facebook.com