Majówka rowerowa Borne Sulinowo

Majówka rowerowa 1.05.2024 do 5.05.2024

W tym roku zapraszamy na majówkę rowerową do Bornego Sulinowa nad malowniczym jeziorem Pile.
Jest to jedno z najmłodszych miast w Polsce.
Bogata historia związana z Wehrmachtem i zajęciem miasta w 1945 przez Armię Czerwoną, ( Państwo w Państwie) skrzętnie izolowane od reszty Polski sprawiają że tereny te są atrakcyjne do dnia dzisiejszego.

W planach mamy wycieczkę do Obiektu 3002 ( magazyn głowic jądrowych) po drodze silosy w dawnym mieście Kłomino , ok 50km.
Wycieczka nr.2 Miasto widmo- Kłomino, strzelnica i obóz Oflag Gross Born. Możliwość zorganizowaniu spływu kajakowego po malowniczych zalewach Nadarzyckich. W Bornem znajduje się też "Muzeum Militarnej Historii w Bornem Sulinowie"

Zwiedzimy tez bunkier " Grupy Warownej Śmiadowska Góra, dodatkowo płatne na miejscu.

Noclegi w" Pensjonacie u Ani" https://borne.sulinowo.pl/

Całkowity koszt wyjazdu to 740 zł - członkowie PTTK i dzieci , 790 zł pozostali uczestnicy. Możliwość zorganizowania ogniska na terenie ośrodka. Zapisy oraz zaliczka płatna do końca lutego w wysokości 300 zł za osobę. Zaliczka nie podlega zwrotowi w razie rezygnacji.

 

Zapewniamy: 

4 nocleg
wyżywienie (4 śniadania i 4 obiadokolacje)
ubezpieczenie NNW

Dojazd z rowerami we własnym zakresie. W przypadku osób, które nie maja możliwości transportu rowerów proszę o kontakt pod nr 603742396 

Zapisy pod numerem telefonu 603 742 396, email: pttk@pawlowice.pl oraz osobiście w każda druga środę miesiąca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pawłowicach w godzinach od 16.00 do 17.00. 

Ilość miejsc ograniczona więc jak zawsze decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy po terminie tylko w miarę dostępności wolnych miejsc.
Dodatkowe informacje o przebiegu i szczegółach trasy dostępne pod numerem telefonu 603742396 . 

Płatności za wycieczkę można dokonać przelewem na nasze konto.

Script logo